wtorek, 13 grudnia 2011

Świąteczna sukienka ciążowa

Za chwilę Święta i trzeba będzie pomyśleć nie tylko o ubieraniu choinki ale również o galowym stroju na rosnący brzuszek, szczęśliwie udało mi się namierzyć małą czarną w osiedlowym sh za śmieszne pieniądze, więc ten problem mam już z głowy, kiecka do podejrzenia na moim drugim blogu. 
Skoro świąteczny czas tuż tuż, pomyślałam, że przydałby się post o ciążowych sukienkach w których można by wystąpić na Wigilii czy innych spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi, jakich nie brakuje podczas Świąt czy Sylwestra.
Znowu nieoceniony okazał się internetowy sklep z odzieżą ciążową Happy Mum, gdybym miała nieograniczone możliwości finansowe wykupiłabym połowę ich sukienek. Nie, nie wdałam się w żadną współpracę z tą marką, po prostu ze wszystkich sklepów, które odwiedziłam ich oferta wydaje mi się najbardziej atrakcyjna i na czasie. Inni wypadają przy nich jakoś blado.
Powłóczyłam się trochę po sieciówkach i myślę, że można tam ubrać sensownie rosnący brzuszek za mniejsze pieniądze. Poniżej pokusiłam się o stylizację sukienki z Orsay, którą osobiście mierzyłam i potwierdzam, że nadaje się na ciążę nawet bardzo zaawansowaną (uszyta z elastycznego materiału), dostępna również w krwistoczerwonym kolorze (cena 89,95 zł).
Miłego oglądania życzę i proszę skrobnijcie coś na temat Waszych zestawów świątecznych.

orsay1

Wykonano z wykorzystaniem Polyvore, szpilki  high heel pumps

Happy Mum Savia black dress 105 zł


   Happy Mum Flirty dress - 159,-

Happy Mum Misty 159 zł
Happy Mum Florence dress 179 zł
Happy Mum Bella black dress  189 zł
Happy  Mum Chantall dress  119 zł
Happy Mum Bellis red dress 199 zł
Mama Licious Love Lac  179,99 zł
Piękny Brzuszek sukienka Rita 139 zł
Troll 99,99 zł
Orsay 89,95 zł

Top Secret1 129,99


Orsay 89,95 zł

3 komentarze:

  1. Mi najbardziej to podoba się ta pomarańczowa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z Twoich propozycji przypadła mi do gustu ta czarna koronkowa oraz szara z Orsaya. Sama pokusiłam się na sukienkę z Pretty Girl ale jeszcze nie wiem czy założę ją na Wigilie. Możliwe, że będzie już zbyt opięta ;/

    OdpowiedzUsuń
  3. ładne te kiecki, szkoda że dosyć drogie. Ja tez szukam głównie rzeczy "nieciążowych" albo dwufunkcyjnych - czyli generalnie takich, żeby nadały się na "po ciąży". A na Święta znalazłam kiece w sumie przypadkiem, na wyprzedaży w h&m - przewiązywana szarfą pieknie podkreśla brzuszek.

    OdpowiedzUsuń

Miło mi poznać Twoje zdanie:)