piątek, 6 maja 2011

Co w ciążowych sklepach piszczy

Ostatnio zrobiłam sobie rundkę po ciążowych sklepach internetowych i powiem szczerze, że to co tam zobaczyłam nie napawa wielkim optymizmem.
Większość sklepów oferuje podobny asortyment, jest drogo, niby jest tego dużo ale rzeczywiście tak jak pisały dziewczyny w swoich postach, te ciuchy są mało ciekawe, wiele krojów w stylu idealnej Pani Domu, sukienki  i tuniki jak do cioci na imieniny. Znalazłam nawet jeden sklep, który oferuje ciężarnym sztruksowe spódnice do ziemi i takież ogrodniczki (te cuda do obejrzenia tu), szczęka mi opadła, myślałam że tego już nikt nie szyje i nie kupuje...

Olśnienia dostałam dopiero przeglądając ofertę sklepu mama-delicious, dokładnie tak chciałabym się ubierać w ciąży, ciuchy dostępne w formie aukcji na Allegro. Ceny może nie są zbyt ekonomiczne ale śmiało można się pokusić o kilka bazowych rzeczy do ciążowej szafy. Na uwagę zasługuje szczegółowe opisanie tabeli rozmiarów i kilka praktycznych rad jak dobrać rozmiar do rosnącego brzuszka, a najważniejsza rada to: nigdy nie kupuj ubrania w większym rozmiarze niż ten który nosiłaś przed ciążą.
Popatrzcie i oceńcie same...Wszystkie zdjęcia pochodzą z aukcji Allegro MAMA-DELICIOUSpl

Co jakiś czas będą pojawiać się posty z przeglądem wybranych sklepów bądź producentów odzieży ciążowej, ale tylko tych które naprawdę chcą pięknie ubrać kobietę w ciąży, przynajmniej wg mnie :)

1 komentarz:

  1. ten szlafroko-sweter bardzo mi się podoba. szkoda, że nie mam 185cm, żeby w nim dobrze wyglądać ;)

    OdpowiedzUsuń

Miło mi poznać Twoje zdanie:)